img

Проект фінансується Європейським Союзом

Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії

MIS ETC 1535

СПІЛЬНІ КОРДОНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

В рамках проекту “Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії ” було підготовлено брошуру на англійській мові.

В рамках проекту “Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії ” було підготовлено брошуру. В ній описані існуючі методи та технологічні схеми очищення стічних вод. Зазначений також сучасний стан очисних споруд в транскордонному регіоні в таких містах, як Чернівці (Україна), Сучава (Румунія) та Дрокія (Республіка Молдова). В брошурі також висвітлені особливості управління стічними водами в місті Клагенфурт (Австрія). Це місто мали можливість відвідати з навчальним візитом учасники міжнародної робочої групи проекту.
Брошура англійською мовою була затверджена Спільним Технічним Секретаріатом в лютому 2016 року.
Зі змістом брошури можна ознайомитись на українській, англійській та румунській  мовах, скачавши прикріплені нижче файли.

Брошура англійською мовою

Брошура українською мовою

Брошура  румунською мовою

Про проект

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Чернівецька міська рада і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

Контакти
  • Адреса: м. Чернівці, вул.Шевченка, 28, офіс 308
  • Телефон: +380(372) 58-60-12
  • E-mail: bcdr@ukr.net