img

Проект фінансується Європейським Союзом

Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії

MIS ETC 1535

СПІЛЬНІ КОРДОНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

Стартова Конференція

26 березня відбулась стартова коференція по проекту 1535.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

              З 19 грудня 2013 р. на території Чернівецької області (Україна), Сучавського повіту (Румунія) та Дрокійського району (Республіка Молдова) розпочався проект транскордонного співробітництва «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії», код MIS-ETC: 1535. Виконавцями проекту є Чернівецька міська рада (м. Чернівці, Україна), у співпраці з Буковинським центром реконструкції і розвитку (м. Чернівці, Україна), Сучавською повітовою радою (Румунія) і Районною радою Дрокії (Республіка Молдова). Проект впроваджується в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013». Загальна вартість проекту становить 1.159.190 євро (14.922.716 грн), з них частка гранту ЄС – 1.043.040 євро (13.427.471 грн). Тривалість проекту складає 22 місяці.

Основна мета проекту полягає у покращенні екологічної ситуації в транскордонних басейнах річок Прут і Дністер через покращення управління та впровадження інноваційних підходів до очищення стічних вод в Чернівцях і Дрокії.

Основні заходи: реконструкція двох горизонтальних пісколовок на очисних спорудах у Чернівцях; будівництво нових очисних споруд за технологією інтенсивної біологічної очистки в м. Дрокія (Республіка Молдова); тренінг з ефективного управління стічними водами для співробітників житлово-комунальних господарств і для представників органів місцевого самоврядування Чернівців та Дрокії в Сучаві (Румунія); вивчення іноземного досвіду використання нових технологій для очищення стічних вод; проведення «Тижня збереження навколишнього середовища та раціонального водокористування» у Чернівцях, Сучаві та Дрокії; громадські слухання щодо створення спілок з каналізування (секторний підхід) у Чернівцях та Дрокії.

 

За додатковою інформацією звертатись до проектного менеджера – п. Ярослава Кирпушка за тел. /0372/ 58-60-12 або по е-mail: bcdr@ukr.net

 

“Спільні кордони. Спільні рішення.”

Спільна Операційна Програма Румунія – Україна – Молдова 2007 – 2013 фінансується

Європейським Союзом через Інструмент Європейського Сусідства та Партнерства

та співфінансується країнами – учасницями програми

 

www.ro-ua-md.net

Про проект

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Чернівецька міська рада і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

Контакти
  • Адреса: м. Чернівці, вул.Шевченка, 28, офіс 308
  • Телефон: +380(372) 58-60-12
  • E-mail: bcdr@ukr.net