img

Проект фінансується Європейським Союзом

Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії

MIS ETC 1535

СПІЛЬНІ КОРДОНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ КОНКУРС!!! У ЗВ’ЯЗКУ З ОГОЛОШЕННЯМ КАРАНТИНУ В м. Чернівці КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО ДО 15 ГРУДНЯ 2016 РОКУ.

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ!!!!          

              Відчуваєте в собі сили змінити світ на краще? Вважаєте, що можете донести свої ідеї та бачення через есе, малюнок чи мініпроект на екологічну тематику і сприяти позитивним змінам? Приймайте участь у конкурсі "Тиждень збереження довкілля та раціонального використання води" та вигравайте сучасний букрідер чи планшет! Конкурс відбудеться з 28 листопада до 15 грудня 2016 року.

У ЗВ'ЯЗКУ З ОГОЛОШЕННЯМ КАРАНТИНУ В м. Чернівці КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО ДО 15 ГРУДНЯ 2016 РОКУ.

Умови конкурсу можна заванатажити у вигляді презентації ТУТ

plakat-1535-15-12

Учасниками конкурсу в різних категоріях можуть бути:

учні шкіл, ліцеїв, гімназій та студенти міста Чернівці.

Конкурс відбуватиметься за наступними напрямками:

 

 

Для УЧНІВ 5-8-х КЛАСІВ у двох категоріях при створенні МАЛЮНКУ на екологічну тематику:

    • I категорія – учні 5-6 класів;
    • II категорія – учні 7-8 класів.

Вимоги до виконання малюнку можна завантажити ТУТ

 

Для УЧНІВ 9-11-х КЛАСІВ у трьох категоріях при написанні ЕСЕ:
I –    учні 9-х класів;
II –   учні 10-х класів;
III – учні 11-х класів.

Вимоги щодо написання есе та критерії оцінювання можна завантажити ТУТ
Есе виконується згідно поданих вимог на бланку, що необхідно зувантажити ТУТ
Для СТУДЕНТІВ навчальних закладів міста в написанні екологічних МІНІПРОЕКТІВ.
Вимоги до написання мініпроектів необхідно завантажити ТУТ 

Мініпроекти виконуються згідно аплікаційної форми яку необхідно завантажити

 

 

Конкурс відбудеться в рамках транскордонного проекту «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії», код MIS-ETC 1535.

Виконавцями проекту є Чернівецька міська рада (м. Чернівці, Україна), у співпраці з Буковинським центром реконструкції і розвитку (м. Чернівці, Україна), Сучавською повітовою радою (Румунія) і Районною радою Дрокії (Республіка Молдова). Основна мета проекту полягає у покращенні екологічної ситуації в транскордонних басейнах річок Прут і Дністер через покращення управління та впровадження інноваційних підходів до очищення стічних вод в Чернівцях і Дрокії.

В рамках даного проекту у Чернівцях виконуються роботи з будівництва двох горизонтальних пісколовок потужністю 100 000 м3/добу на очисних спорудах каналізації для очищення стічних вод міста.

Проект впроваджується в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013», і співфінансується Європейським Союзом. Загальна вартість проекту становить 1.159.190 євро, а частка гранту ЄС – 1.043.040 євро. Тривалість проекту складає 37 місяці.

За додатковою інформацією звертатись до технічного менеджера проекту – п. Миколи Пасічника за тел. /050/ 374-87-69 або на е-mail: konkurs1535@gmail.com

 

“Спільні кордони. Спільні рішення”

Спільна Операційна Програма Румунія – Україна – Молдова 2007 – 2013 фінансується

Європейським Союзом через Інструмент Європейського Сусідства та Партнерства

та співфінансується країнами – учасницями програми

www.ro-ua-md.net

Про проект

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Чернівецька міська рада і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

Контакти
 • Адреса: м. Чернівці, вул.Шевченка, 28, офіс 308
 • Телефон: +380(372) 58-60-12
 • E-mail: bcdr@ukr.net