img

Проект фінансується Європейським Союзом

Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії

MIS ETC 1535

СПІЛЬНІ КОРДОНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

26 грудня 2016 року відбулось нагородження учасників екологічного конкурсу у рамках «Тижнів збереження довкілля та раціонального використання води»

26 грудня 2016 року відбулося нагородження переможців конкурсу у Сесійній залі (каб. 207) Ратуші за участю Чернівецького міського голови Каспрука Олексія Павловича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Середюка Володимира Богдановича, представників Міського управління освіти, Буковинського центру реконструкції і розвитку та команди проекту.

У конкурсі було залучено близько 1500 учнів та студентів м. Чернівці, 40 кращих робіт було відібрано для нагородження. Журі конкурсу виступали вчителі та методисти Міського управління освіти Чернівецької міської ради, а також експерти проекту.

У номінації «малюнок» в категорії 5-6 класи було обрано 6 кращих робіт, автори якого отримали винагороду за 1-ше місце, 2-ге місце (два учасника) та 3-тє місце (3 учасника). У категорії 7-8 класи 1-ше місце отримав один учасник, за 2-ге місце було нагороджено двох дітей, за 3-тє – четверо. Також у даній номінації було визначено гран-прі за найкращий малюнок серед учнів 7-8 класів.

У номінації «есе» у кожній категорії було нагороджено одного учасника за 1 місце, двох – за 2-ге, трьох учасників – за 3-тє місце. Серед 10 класів було визначено гран-прі за найкраще есе серед учнів 9-11 класів.

У номінації «міні-проект» було нагороджено четверо студентів: за 1-ше, 2-ге місця та два за 3-тє місце відповідно.

Загалом було нагороджено більше 40 учасників, які отримали цінні призи у вигляді планшетів, букрідерів, павербанків, цікавих книжок, флешок, комп'ютерних мишок, тощо.

Також журі конкурсу нагородило окремих учасників заохочувальними призами за креативні ідеї та цікавий підхід до роботи.

У рамках нагородження відбулася також коротка презентація цілей проекту і досягнутих результатів.

У нагороджені взяли участь:

– Каспрук Олексій Павлович, Чернівецький міський голова;

– Середюк Володимир Богданович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

– представники Міського управління освіти Чернівецької міської ради;

– Кирпушко Ярослав Васильович, виконавчий директор Буковинського центру реконструкції і розвитку;

– учні шкіл, ліцеїв та гімназій міста Чернівці, що перемогли в номінаціях «малюнок» та «есе»;

– студенти ВНЗ міста Чернівці, що перемогли в номінації «мініпроект на екологічну тематику»;

– представники місцевих мас медіа.

Про проект

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Чернівецька міська рада і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

Контакти
  • Адреса: м. Чернівці, вул.Шевченка, 28, офіс 308
  • Телефон: +380(372) 58-60-12
  • E-mail: bcdr@ukr.net