img

Проект фінансується Європейським Союзом

Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії

MIS ETC 1535

СПІЛЬНІ КОРДОНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

Запрошуємо взяти участь в Фінальній конференції по проекту  «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії» 

Шановні жителі міста Чернівці!!!

Запрошуємо взяти участь в Фінальній конференції по проекту  «Покращення екологічної ситуації в басейнах річок Прут і Дністер через покращення систем очистки стічних вод в Чернівцях і Дрокії» Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013»  яку проводить Чернівецька міська рада і Буковинський центр реконструкції і розвитку в рамках реалізації даного проекту.

Захід відбудеться у середу, 28 грудня 2016 року о 11:00 (початок реєстрації о 1030) в приміщенні Сесійної зали Чернівецької міської ради, за адресою: площа Центральна, 1, м. Чернівці.

 

В рамках заходу планується наступне:

– коротка презентація цілей та досягнутих результатів проекту;

– підведення підсумків;

– візит на очисні споруди міста Чернівці.

 

У заході візьмуть участь:

Фищук Олександр Георгійович – керівник бенефіціара, Голова Чернівецької ОДА;

Мунтян Іван Миколайович – Голова Чернівецької обласної ради;

– Каспрук Олексій Павлович – Чернівецький міський голова, керівник Апліканта;

Кирпушко Ярослав Васильович – виконавчий директор Буковинського центру реконструкції і розвитку, проектний менеджер (Партнер 1);

Середюк Володимир Богданович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Аплікант);

Ненек Нарчіса – менеджер проекту від Сучавської повітової ради (Партнер 2);

Бабін Руслан – менеджер проекту від Дрокійської районної ради (Партнер 3, Республіка Молдова);

 

а також представники:

  • Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради, Чернівецької ОДА, КП «Чернівціводоканал», очисних споруд;
  • Екологічних та наукових організацій в Чернівецькій області;
  • Місцевих ЗМІ.
Про проект

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Чернівецька міська рада і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

Контакти
  • Адреса: м. Чернівці, вул.Шевченка, 28, офіс 308
  • Телефон: +380(372) 58-60-12
  • E-mail: bcdr@ukr.net